Chcesz kupić tę książkę w bardzo atrakcyjnej cenie?

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Kupując książkę w naszym wydawnictwie, masz pewność, ze wspierasz bezpośrednio jej autora. 

Tylko teraz oferujemy książkę w promocyjnej ofercie. 

UWAGA!

Oferta ograniczona czasowo!

Sprawdź

Ruscy Narcos Tom 1. Genesis - Artur Górski

Od Autora:

  Kiedy przyleciałem po raz pierwszy do Mińska, żeby spotkać się z Nazarem – rezydentem rosyjskiej mafii w Polsce w latach 90., miałem w głowie setki obaw różnej natury. Oprócz tych obaw najpoważniejszych, miałem też następującą wątpliwość: jak już siądziemy do nagrywania wspomnień, to pewnie nie obejdzie się bez konsumpcji napoi wyskokowych. I nie skończy się na jednej butelce piwa niskoalkoholowego, ale trzeba będzie stawić czoła wysokoprocentowej rosyjskiej wódce. I to w dużych ilościach. Bez tego nie razbieriosz.

 A ja już po mojej długiej przygodzie z mafią pruszkowską wiedziałem, że to akurat nie jest mój sport. Po przylocie poszliśmy do restauracji. Nazar zaproponował: no to co, panie Arturze? Napijemy się po szklance?

Zadrżałem i pomyślałem sobie: zaczęło się, pewnie zaraz mój dzień się skończy. Po chwili kelner przyniósł dwie szklanki… kwasu chlebowego. Popatrzyłem na Nazara i spytałem zdumiony: to nie wódka? A on spojrzał na mnie z lekkim niesmakiem i odparł: panie Arturze, ja wódki to w ogóle nie piję. Z tego co wiem, moi kumple też nie. No, ale jeśli pan nalega, to zaraz zamówimy jakąś butelkę, tylko będzie pan musiał to wypić sam.

Od wydawcy: 

 Książka Artura Górskiego „Ruscy narcos – księga rodzaju” to relacja byłego rezydenta rosyjskiej mafii w Polsce Nazara M. „Niedźwiedzia”, który dziesięć lat temu, na zlecenie amerykańskich służb specjalnych, przeniknął do południowoamerykańskich karteli narkotykowych. Zgodził się na udział w tej operacji w zamian za pomoc Amerykanów w ustaleniu zabójców jego przyjaciela z Mińska – Tkacza. Białoruski gangster o pseudonimie Tkacz był bardzo ważną postacią w kręgach kryminalnych Wenezueli i stał się celem dla konkurencyjnych gangów.

Miłej lektury życzą:

Artur Górski,

Wydawnictwo Black One Media.


Okładka książki Jak uwieść żonę bossa.